Login

Importētāju pārvaldības moduļi

Transportlīdzekļu izplatītāji, importētāji un eksportētāji darbojas vienmēr mainīgā un sarežģītā tirgū, un viņiem vairāk nekā jebkad iepriekš ir jāpaļaujas uz saviem IT nozares partneriem, lai uzlabotu biznesa efektivitāti un palielinātu peļņu. Jau vairāk nekā 30 gadus CDK Global nodrošina elastīgus risinājumus ar bagātīgu funkcionalitāti, kas īpaši izstrādāti šai uzņēmējdarbības nozarei.

CDK Global veiksmīgi sadarbojas ar ražotājiem un izplatītājiem vairāk nekā 25 valstīs, pārstāvot lielāko daļu globālo un specializēto zīmolu. Pilnībā mērogojamā AutoMaster importētāju pārvaldības sistēma (Importer Management System — IMS) atbilst gan lieliem, gan maziem ražotājiem un to filiālēm, kā arī privātajiem izplatītājiem un uzņēmumu grupām.

AutoMaster Importer Management System atbalsta darbu ar visdažādākajiem transportlīdzekļu veidiem: pasažieru automobiļiem, komerctransportu un lauksaimniecības tehniku, kā arī jūras transportlīdzekļiem un motocikliem.
Ja vēlaties iegūtu plašāku informāciju par CDK Global IMS vai vēlaties apspriest īpašas prasības, sazinieties ar CDK Global:dsi_imsinfo@cdk.com

  • Efektīvāka uzņēmējdarbība — vienkārši un ātri sagatavojiet un sekojiet transportlīdzekļu pasūtījumiem, pārvaldiet pakalpojumu līgumus un apstrādājiet garantijas prasības, izmantojot DMS integrāciju vai tirgotāju tīmekļa portālu.
  • Uzlabota piegādes ķēdes pārvaldība — iegūstiet pārskatāmu informāciju par visiem transportlīdzekļu noieta kanālu posmiem un krājumiem visā piegādes ķēdē.
  • Labāka garantijas procesa kontrole — racionalizējiet garantiju tīkla prasību procesu, izmantojot tiešsaistes prasību validācijas sistēmu, tiešsaistes atsaukšanas kampaņu pārvaldību un garantijas rezerves daļu apstrādi, ieviešot stingrākus prasību kontroles pasākumus, lai samazinātu tēriņus un ietaupītu laiku.
  • Pamatotāku lēmumu pieņemšana — viegla piekļuve informācijai un izpildes pamatrādītājiem.
  • Lielāks ienesīgums — samaziniet lietotāju darba slodzi, ieviešot lielāku uzņēmējdarbības un līdzekļu kontroli.
  • DMS integrācija — uzlabojiet dara efektivitāti, izmantojot integrētus un racionalizētus procesus.

Moduļveida sistēma
AutoMaster importētāju pārvaldības sistēma (IMS) ir moduļveida risinājums, ko var pilnībā integrēt AutoMaster tirgotāju pārvaldības sistēmā (DMS).

Vehicle Importer Logistics (VIL)
Transportlīdzekļu importētāja loģistikas modulis (Vehicle Importer Logistics — VIL) atbalsta transportlīdzekļu, pasūtījumu un loģistikas datu pārvaldību. Tas nodrošina informācijas apmaiņu starp tirgotāju, importētāju un rūpnīcu, kā arī piekļuvi trešajām pusēm un tiesībsargājošajām iestādēm.

Warranty (VIW) 
Garantijas modulis Warranty (VIW) ir izstrādāts, lai nodrošinātu ciešu saziņu starp tirgotāju, importētāju un rūpnīcu attiecībā uz viena vai vairāku zīmolu garantijas prasībām. VIW ir iekļauta tīmekļa funkcionalitāte, kas atvieglo ar garantiju saistītās procedūras mazākiem tirgotājiem vai līgumdarbnīcām. To arī var izmantot kopā ar citām trešo pušu tirgotāju pārvaldības sistēmām.

DPA — rezerves daļu loģistika
DPA modulis atvieglo rezerves daļu tirdzniecības un pasūtīšanas procesus starp tirgotāju, importētāju un rūpnīcu. Pasūtījumus var veikt manuāli vai automātiski, pamatojoties uz AutoMaster krājumu pārvaldības vērtībām. Vajadzības gadījumā var izmantot arī ABC analīzi.

Nationwide Database (NWD)
Modulis Nationwide Database ļauj koplietot ļoti dažādus datus. Šis modulis ir īpaši izstrādāts lielajām tirgotāju grupām un tirgotājiem ar vairākiem tirdzniecības centriem, kuriem īpaši būtiski piekļūt tādai informācijai kā tehniskās apkopes vēsturei, rezerves daļu krājumiem vai piegādātāju datiem.

Vehicle Importer Service Agreement (VIS)
VIS modulis nodrošina integrētu funkcionalitāti importētāju pakalpojumu līgumu atbalstam un piedāvā dažādus gan tirgotāja, gan importētājam būtiskus datus, piemēram, rēķinus par tehnisko apkopi no DMS uz IMS (piemēram, garantijas prasības) un transportlīdzekļu garantijas informāciju.

Rūpnīcu integrācija
AutoMaster IMS ir iekļauti izvērsti rūpnīcu interfeisi, nodrošinot atbalstu elektronisko pasūtījumu un rēķinu sagatavošanai, pamatdatus par transportlīdzekļiem, rezerves daļām, kā arī garantiju prasību apstrādi.

Izplatītāju un tirgotāju tīmekļa portāls
Tīmekļa portāls reāllaika režīmā izplatītājiem un tirgotājiem nodrošina tiešsaistes datus par rezerves daļu cenām un pieejamību, transportlīdzekļu krājumu pieejamību, pasūtīšanu un izsekošanu, garantijas prasību apstrādi, kā arī pārvaldības funkcijas.

*Ņemiet vērā, ka aprakstītās specifikācijas un pakalpojumi var atšķirties atkarībā no programmatūras versijas un pieejamības tirgū.

Further Information Request