Login

AutoMaster

Apmierinātie tirgotāji ir vienisprātis: AutoMaster palīdz labāk saglabāt klientus

Veiksmīga tirgotāja galvenais noslēpums ir pavisam vienkāršs: iegūstiet apmierinātus klientus, kas labprāt pie jums atgriežas, un pēc tam pilnvērtīgi izmantojiet katru darījumu.
CDK Global izstrādātais AutoMaster palīdz veidot šādas stabilas attiecības ar klientiem katrā sadarbības posmā: gan pirmajos iepazīšanās apmeklējumos, gan izdarot pirkumu, gan veicot turpmākās tehniskās apskates, apkopes, kā arī iegādājoties rezerves daļas — līdz pat nākamā jaunā auto iegādei. AutoMaster ļauj jums būt par norišu noteicēju un ļauj pilnvērtīgi izmantot katru soli.

CDK Global — jūsu partneris tehnoloģiju jomā

Lai būtu labākie, izmantojiet labāko. CDK Global ir automobiļu mazumtirdzniecības tehnoloģiju un biznesa risinājumu nozares līderis, un AutoMaster ir mūsu tirgū vadošā tirgotāju pārvaldības sistēma (DMS). Tas ir vislabākais veids, kā gūt lielāku peļņu un apsteigt konkurentus.

Atbalsts visai komandai

AutoMaster sniedz atbalstu visās tirdzniecības jomās:

Mārketings

Iegūstiet pārliecinošākus rezultātus, kad labāk pazīstat savus klientus.

Uzzināt vairāk

Pārdošana

Gūstiet skaidru priekšstatu par visiem procesa posmiem, lai sasniegtu lielāku efektivitāti un lielāku pārdošanas apjomu.

Uzzināt vairāk

Pēcpārdošana

Nopelniet vairāk, gudrāk izmantojot darbaspēku.

Uzzināt vairāk

Rezerves daļas

Uzlabojiet krājumus un pārdošanas uzskaiti un procedūras.

Uzzināt vairāk

Pārvaldība

Izmantojiet reāllaika datus, lai pieņemtu gudrākus lēmumus ik dienas.

Uzzināt vairāk

Visi vajadzīgie rīki jūsu rīcībā

AutoMaster nodrošina visus rīkus, kas nepieciešami, lai gūtu lielāku peļņu, palielinātu produktivitāti, samazinātu izdevumus un palielinātu klientu apmierinātību visās uzņēmējdarbības jomās. Tā ir pilnīga programmatūras pakotne, kas palīdz sasniegt jūsu biznesa mērķus katru dienu.

Viegli mērogojama

AutoMaster ir elastīgs un pielāgojams risinājums. Tas atbalsta ikviena tirgotāja ikdienas darbu, lai tās būtu viena centra darbības, vai lielākas vairāku centru franšīzes. Turklāt AutoMaster var nevainojami savietot ar visu lielāko ražotāju un zīmolu sistēmām.

Globāli un lokāli

CDK Global saprot problēmas, ar kādām jums nākas saskarties. Mēs esam vienīgais globālais DMS partneris ar reālu pieredzi automobiļu nozarē visā pasaulē, kā arī zināšanām par vietējiem apstākļiem, lai sniegtu atbalstu jūsu biznesam.

Further Information Request