Login

AutoMaster rezerves daļu nodaļai

PartsUzlabojiet krājumu kontroli, lai gūtu lielāku peļņu

AutoMaster palīdz ērti pārvaldīt rezerves daļu tirdzniecību un krājumus, ļaujot jums pievērsties kvalitatīvai klientu apkalpošanai.

Labāka krājumu pārvaldība

  • Pārvaldiet rezerves daļas un krājumus pēc franšīzes rādītājiem, atrašanās vietas, piegādātāja vai produkta un pārkārtojiet grupas vai pat atlaižu kodus.
  • Skatiet reāllaika krājumu stāvokli par katras rezerves daļas numuru, sākot ar pašreizējiem pasūtījumiem, līdz brīvajiem krājumiem un turpmāko piegāžu datiem.
  • Novērsiet rezerves daļu novecošanos, ieviešot nepārtrauktu inventāra pārvaldību un citus krājumu kontroles paraugprocesus.
  • Iegūstiet cenu datus, izmantojot tiešus interfeisus ar visiem lielākajiem transportlīdzekļu ražotājiem.

Gudrāka rezerves daļu pirkšana un pārdošana

AutoMaster ietaupa jūsu naudu, palīdzot kontrolēt visus ar rezerves daļu darījumiem saistītos aspektus: cenu līmeņus, atlaides, īpašus līgumus un vairāku valūtu lietojumu.  Varat būt drošs, ka katram klientam un katram darījumam tiek piemērotas pareizās cenas. Katrs rezerves daļu darījums tiek reģistrēts un tos var analizēt, lai sagatavotu pieprasījuma modeļus, kas palīdzēs izveidot atbilstošus vietējos krājumus.

Ērta pasūtījumu veikšana

AutoMaster pārvalda pasūtījumu piegādi un sadali, sākot ar atsevišķām rezerves daļām līdz piegādei vairumā. Krājumu pasūtījumi tiek nosūtīti elektroniski un ir tiešā veidā integrēti transportlīdzekļu ražotāju sistēmās.*  Šis vienotais process var uzlabot jūsu tirgotāju grupas krājumu iegādes nosacījumus un ierobežot novecotu krājumu veidošanos.

* Detalizēta informācija par konkrētiem franšīzes interfeisiem ir pieejama pēc pieprasījuma.

eStock

eStock ļauj klientiem pasūtīt nepieciešamās rezerves daļas tiešsaistē, tieši izmantojot jūsu AutoMaster sistēmu. Klienti var pārlūkot rezerves daļas un pievienot tās savam iepirkumu grozam, bet pēc tam pasūtījums tiek apstrādāts AutoMaster sistēmā gluži tāpat kā jebkurš cits rezerves daļu pasūtījums. eStock nodrošina rīcības brīvību tādiem klientiem, kuri vēlas rīkoties paši, vienlaikus paturot tos jūsu sistēmā un ietaupot jūsu darbinieku vērtīgo laiku.

Wireless Data Collection

Wireless Data Collection bezvadu datu apkopošanas modulis ļauj reāllaikā veikt rezerves daļu pārvaldību no jebkuras vietas darbnīcā vai noliktavā. Datu tīklā ir integrēti mazi plaukstdatori, lai tehniskie darbinieki, biroja darbinieki un vadītāji varētu noskenēt rezerves daļas, tās izņemot vai nododot atpakaļ neizmantotās preces atpakaļ krājumā. Rezultātā jūs vienmēr iegūstat precīzu ikkatras rezerves daļas šābrīža vienību skaitu. *

Further Information Request