Login

AutoMaster pēcpārdošanas pakalpojumiem

AftersalesProduktīvāka darbnīca

Izmantojiet visas darbnīcas iespējas un gūstiet maksimālu peļņu, izmantojot AutoMaster, lai norīkotu tehniskos darbiniekus un piešķirtu uzdevumus. Jūs varēsiet pilnībā kontrolēt un reāllaika režīmā pārskatīt gan ikdienas darbus, gan ilgtermiņa tendences.

Palieliniet kapacitāti

Aprēķiniet tehniskās apkopes kapacitāti, izmantojot iepriekš definētus darba maiņu modeļus un prasmju kopumus. Pēc tam ātri rezervējiet jaunos darbus, vairāk un pilnvērtīgāk pievēršoties katram klientam. Turklāt mūsu visaptverošais atvaļinājumu un prombūtnes plānotājs novērš pārmērīgas rezervācijas kļūdas.

Kontrolējiet tehnisko darbinieku laiku

Pilnvērtīgi izmantojiet darbinieku laiku: pārraugiet un pārvaldiet visus remontdarbu pasūtījumus, tehnisko darbinieku aktivitāti un neizmantoto kapacitāti.

 • Palieliniet darbnīcas efektivitāti, izmantojot vizuālus reāllaika atskaišu sagatavošanas rīkus. Nekavējoties pārlūkojiet klientu neierašanās gadījumus vai remontdarbu kavējumus — tie tiek iezīmēti īpašā krāsā.
 • Atzīmējiet jaunus steidzamus un ne tik steidzamus darbus, izmantojot AutoMaster elektronisko transportlīdzekļu diagnostikas sistēmu (Vehicle Health Check — VHC) (pieejama atsevišķi).
 • Pārbaudiet produktivitāti un no veiktajiem darbiem gūtās peļņas rādītājus, izmantojot izpildes pamatrādītāju (Key Performance Indicator — KPI) grafiskās atskaites. Varat detalizēt pēc tehniskajiem darbiniekiem, darba grupas vai atrašanās vietas.
 • Nekavējoties informējiet klientus par transportlīdzekļa gatavību, nosūtot īsziņu.
VHC

VHC

Vehicle Health Check (VHC) ir tehniskās apkopes atskaišu rīks, kas darbojas ar AutoMaster pēcpārdošanas moduli, lai palielinātu servisa nodaļas ieņēmumus. Ja pārbaužu laikā tehniskās apkopes konsultanti atklāj steidzamus vai ieteicamus darbus, katrs punkts tiek ierakstīts mobilajā ierīcē. Pēc tam tos tiešā veidā pievieno remontdarbu pasūtījumam DMS sistēma, lai par tiem informētu klientu.

VHC ir:

 • Vienkāršs. Tehniskās apkopes konsultanti atzīmē nepieciešamos remontdarbus planšetdatorā vai citām mobilajā ierīcē.
 • Efektīvs. VHC ir integrēts AutoMaster programmatūrā, tādēļ nepieciešamie remontdarbi tiek automātiski pievienoti darbu pasūtījumiem un ir sagatavoti turpmākām darbībām.
 • Jaudīgs. Palieliniet pēcpārdošanas ienākumus, konstatējot un veicot steidzamus remontdarbus, kamēr transportlīdzeklis vēl ir darbnīcā.
 • Uzticams. Lojāliem klientiem patīk sirdsmiers, ko sniedz transportlīdzeklis braukšanas kārtībā.

eService

Tehniskās apkopes rezervācija tiešsaistē

Klienti, kuri ir pieraduši rezervēt lidojumus un restorānu apmeklējumus tiešsaistē, priecāsies par iespēju tādā pat veidā rezervēt sava transportlīdzekļa tehnisko apkopi. AutoMaster eService nodrošina šādu pakalpojumu.
Pakalpojums eService tiek iegults tieši jūsu tīmekļa vietnē un ļauj klientiem veikt visu rezervācijas procedūru datora ekrānā.
Produkta galvenās priekšrocības:

 • Ātri un viegli instalēt
 • Reāllaika piekļuves nodrošinājums klientiem 24 stundas diennaktī ar iezīmētiem tuvākajiem pieejamajiem apkopes datumiem
 • Darbnīcu vadītāji saņem automātiskus atgādinājumus par rezervāciju; klienti saņemt atgādinājumus e-pasta vai īsziņas veidā, kā arī pa tālruni
 • Lapā izvietotās piedāvāto komplektu reklāmas ļaus gūt papildu peļņu
 • Klientu ērtībām var iekļaut vairākas darbnīcu atrašanās vietas
 • Var integrēt ar AutoMaster ziņapmaiņas (Messaging) un zvanu centra (Call Center) moduļiem *

* Lai iegūtu Messaging un Call Center, jāiegādājas atsevišķas licences.

Courtesy Car Management

Courtesy Car Management pārvaldības sistēma daudzkārt atvieglo servisa maiņas auto parka pārvaldību. Rezervējiet servisa maiņas auto vienlaikus ar tehnisko darbinieku laika rezervēšanu ar ērti pārskatāmiem katra transportlīdzekļa pieejamības periodiem. Ir iekļautas arī pilnīgas uzturēšanas funkcijas, tādēļ varat nodrošinātu visa parka maksimālu ekspluatāciju, lai vēl vairāk stiprinātu klientu uzticību.

Tyre Hotel

Klientiem nepatīk pārvadāt sezonas riepas vai meklēt tām vietu savā garāžā. Ļaujiet viņiem aizmirst šīs raizes un nodrošiniet, ka klienti atgriezīsies jūsu servisa centrā, izmantojot AutoMaster Tyre Hotel. Tyre Hotel izmanto jūsu esošo klientu informāciju, lai sastādītu līgumus, veidotu ierakstus, drukātu uzlīmes un pat sākotnējā pirkuma veikšanas brīdī piedāvātu riepu uzglabāšanas pakalpojumus jaunu automobiļu pircējiem. *

Further Information Request