Login

Konfidencialitātes politika

CDK Global Finland Oy un tā filiāles (kas kopā darbojas kā CDK Global International) (turpmāk tekstā — "Mēs" vai “CDK Global”) lielu vērību pievērš jūsu konfidencialitātes aizsardzībai un ievērošanai.
Šajā paziņojumā paskaidrots, kā mēs varam apkopot un izmantot personīgo informāciju, ko sniedzat mums tieši vai izmantojot mūsu tīmekļa vietni un HTML e-pasta ziņojumus. CDK Global veido vairākas juridiskās personas, darbojas dažādās valstīs. Tās visas kontrolē viens uzņēmums — Automatic Data Processing, Inc. Sniedzot informāciju mūsu tīmekļa vietnē, jūs to sniedzat visam CDK Global, un jums jāapzinās, ka tā var tikt uzglabāta un tai var piekļūt no valstīm, kuru likumi paredz dažādus personas datu aizsardzības līmeņus, kas ne vienmēr ir līdzvērtīgi jūsu valstī nodrošinātajam aizsardzības līmenim.
Saskaņā ar 1998. gada Datu aizsardzības likumu (turpmāk tekstā — “Likums”), datus kontrolē CDK Global UK Limited, Cygnet Way, Charnham Park, Hungerford, Berkshire, RG17 0YL, England.

Kas ir personiski identificējama informācija?

"Personīgā informācija" ir informācija, kas jūs identificēt, piemēram, jūsu vārds, adrese, e-pasta adrese, lietotāja ID, kredītkartes numurs, sociālā nodrošinājumu numurs u.c.

Kā informācija tiek apkopota, izmantota un atklāta?

Mēs neapkopojam personīgo informāciju (tai skaitā jūsu e-pasta adresi), ja iepriekš neesam jums to lūguši. Dažās no mūsu vietnēm mēs varam lūgt jūs brīvprātīgi sniegt informāciju, tostarp jūsu e-pasta adresi, dzīvesvietas adresi, tālruņa numuru vai citus datus, kas mums palīdz uzlabot jūsu vietnes apmeklējumu vai sazināties ar jums pēc jūsu apmeklējuma. Tas, vai sniedzat jebkādu informāciju, ir atkarīgs tikai no jums.
Ja brīvprātīgi sniedzat informāciju, jūs piekrītat jūsu personīgās informācijas apkopošanai un izmantošanai saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku. Dažkārt CDK Global var nodot jūsu brīvprātīgi sniegto informāciju mūsu uzticamajiem biznesa partneriem. Mēs citiem nepārdodam un neiznomājam šajā vietnē iegūto personīgo informāciju. CDK Global var arī sniegt kopēju statistiku par mūsu vietņu apmeklētājiem (piemēram, apjomu, datplūsmas modeļiem un citu vietnes informāciju) respektabliem trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, taču šajā statistikā nav iekļauta personīgi identificējama informācija. CDK Global var arī sniegt informāciju īpašos gadījumos, kad labticīgi uzskatām, ka šādas darbības ir jāveic: a) lai ievērotu likumā noteiktās prasības vai tiesvedības procedūras; b) aizsargātu un aizstāvētu mūsu tiesības un īpašumu; c) ieviestu tīmekļa vietnes Lietošanas noteikumus un nosacījumus; d) rīkotos mūsu lietotāju vai citu pušu interešu aizstāvībai.
No jums iegūtos datus var nodot un uzglabāt ārpus Eiropas Ekonomikas zonas (“EEZ”). Turklāt tos var apstrādāt mūsu vai mūsu piegādātāju darbinieki, kas darbojas ārpus EEZ. Šādi darbinieki var, cita starpā, izpildīt jūsu pasūtījumus, apstrādāt jūsu maksājuma informāciju un sniegt atbalsta pakalpojumus. Iesniedzot savus personīgos datus, jūs piekrītat šādai datu nodošanai, glabāšanai un apstrādei. Mēs veiksim visus pamatoti nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu dati tiek apstrādāti drošā veidā saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku.

Sīkfaili

Kas ir sīkfaili un kā tos izmanto?

CDK Global tīmekļa vietne izmanto standarta tehnoloģiju, ko sauc par "sīkfailiem", lai apkopotu informāciju par mūsu vietnes lietošanas veidiem. Sīkfaili ir izstrādāti, lai tīmekļa vietnes uzturētājam palīdzētu noteikt, vai konkrēts lietotājs ir iepriekš apmeklējis vietni un tādējādi saglabāt un atcerēties preferences, ko lietotājs iestatījis, pārlūkojot vietni. 
Sīkfaili ir mazas teksta virknes, ko tīmekļa vietnes var nosūtīt jūsu pārlūkprogrammai. Sīkfaili nevar izgūt citus datus no jūsu cietā diska vai iegūt jūsu e-pasta adreses. Ja vienkārši pārlūkojat CDK Global informatīvo vietni, var tikt izmantots sīkfails, lai jūsu pārlūkprogrammu identificētu kā tādu, kas iepriekš jau apmeklējusi šo vietni. 

Mēs arī varam izmanto atmiņas sīkfailus, lai atbalstītu lietotāju autentifikāciju noteiktām CDK Global tīmekļa lietojumprogrammām. Tāpat, ja esat reģistrēts vietnes lietotājs, kas sniedz pakalpojumus CDK Global klientiem (un jums ir savs lietotāja ID un parole), mēs varam izmantot sīkfailus, lai varētu sniegtu personalizētu informāciju, pamatojoties uz preferencēm, ko esat norādījis, lietojot šo vietni.
Lai gan jūs varat mainīt savas pārlūkprogrammas iestatījumus, lai pieņemtu visus sīkfailus, paziņotu par sīkfaila nosūtīšanu vai noraidītu visus sīkfailus, iespējams, nevarēsiet izmantot CDK Global pakalpojumus, kuriem nepieciešama reģistrācija, ja noraidīsiet sīkfailus.

Papildinformācija

Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu ļauj kontrolēt sīkfailu iestatījumus. Lai iegūtu papildinformāciju par sīkfailiem, tostarp uzzināt, kā apskatīt iestatītos sīkfailus un kā tos pārvaldīt un izdzēst, apmeklējiet vietni www.aboutcookies.org vaiwww.allaboutcookies.org.
Turpmāk ir izskaidroti dažādi CDK Global tīmekļa vietnēs izmantotie sīkfailu veidi un to mērķis.

Google Analytics

Sīkfaila nosaukums:  _utma _utmb _utmc _utmz

Mērķis

Šos sīkfailus izmanto, lai apkopotu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni, un mēs tos izmantojam lai to uzlabotu. Šie sīkfaili apkopo informāciju anonīmi, tai skaitā iegūst informāciju par vietnes apmeklētāju skaitu, datus par apmeklētāju iepriekšējo vietni, kā arī apmeklētajām lapām.

Papildinformācija

Noklikšķiniet šeit, lai skatītu Google konfidencialitātes pārskatu
Lai atteiktos no Google Analytics sekošanas visās tīmekļa vietnēs, apmeklējiet  http://tools.google.com/dlpage/gaoptout .

Mārketinga sīkfails

Sīkfaila nosaukums: ELOQUA

Mērķis

Pirmoreiz apmeklējot tīmekļa vietni, kas izmanto Eloqua sistēmu, jūsu pārlūkprogrammā tiek saglabāts trešo pušu sīkfails no vietnes eloqua.com. Pēc tam šo sīkfailu izmanto, lai reģistrētu lapas, kuras apmeklējat vienas sesijas laikā. Lai gan šo sīkfailu izmanto daudzās vietnēs, mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija ir redzama tikai uzņēmumam CDK Global un tā netiek sniegt trešajām pusēm, tostarp Eloqua vai citiem Eloqua sistēmas lietotājiem.
Lai gan šis sīkfails nesatur personīgu informāciju konkrēti par jums, ja mūsu vietnē izvēlēsieties aizpildīt kādu veidlapu, tad mūs jūsu personīgo informāciju saistīsim ar pārlūkošanas informāciju, kas ir attiecīgi saistīta ar Eloqua sīkfailu jūsu pārlūkprogrammā. 
Pēc tam mēs šo informāciju izmantosim, lai pilnveidotu mūsu pakalpojumus, piemēram, izvēloties saziņas formu (saskaņā ar jūsu piekrišanu), kā arī pielāgojot saturu mūsu savstarpējai komunikācijai, lai iekļautu informāciju, kas atspoguļo jūsu izrādīto interesi par mūsu tīmekļa lapu saturu, vai izvēloties piedāvājumus vai veicināšanas akcijas, kas, mūsuprāt, varētu jūs interesēs, kā arī, lai labāk apmierinātu jūsu vajadzības.

Kā mēs aizsargājam jūsu informāciju?

Mēs rīkojamies īpaši uzmanīgi, lai aizsargātu jūsu personīgo informāciju. Lai to panāktu, mēs izmantojam nozares standartmetodes, piemēram, ugunsmūrus, šifrēšanu, ielaušanās noteikšanas un vietnes monitoringa sistēmas u.c. Diemžēl neviena datu pārsūtīšana internetā nav 100% droša. Tādēļ, lai gan mēs cenšamies pilnvērtīgi aizsargāt jūsu personīgi identificējamo informāciju, mēs nevaram nodrošināt vai garantēt mums nosūtītās vai no mums saņemtās informācijas drošību. Tas īpaši attiecas uz e-pasta saraksti. Mēs nekādi nevaram aizsargāt šo informāciju, kamēr tā mūs nav sasniegusi. Kad esam saņēmuši jūsu sūtījumu, mēs pieliekam visus pūliņus, lai gādātu par to drošību mūsu serveros. 

Uzņēmuma iekšienē mēs ierobežojam piekļuvi jūsu personīgi identificējamajai informācijai tikai tiem darbiniekiem, kuriem šādai informācijai jāpiekļūst, lai pildītu savus amata pienākumus. Šo darbinieku nav daudz, un viņi ievēro mūsu konfidencialitātes politikas. 

Mēs periodiski pārskatīsim mūsu drošības pasākumu, kad to uzskatīsim par atbilstošu.

Kā jūs varat palīdzēt aizsargāt savu informāciju?

Ja izmantojat CDK Global tīmekļa vietni, kurā esat reģistrējies un kurā jums ir sava parole, ieteicams neizpaust šo paroli citām personām. Mēs jums nekad neprasīsim norādīt jūsu paroli, zvanot pa tālruni vai sūtot nevēlamus e-pasta ziņojumus. Kad darbs ir pabeigts, vienmēr atcerieties izrakstīties no reģistrētās vietnes un aizvērt pārlūkprogrammas logu. Ja jūsu datoram var piekļūt citas personas, šādi jūs nodrošināt, ka tās nevar piekļūt jūsu personīgajai informācijai un sarakstei.

Citas vietnes

CDK Global vietnēs var būt iekļautas saites uz citām vietnēm, tostarp mūsu uzņēmējdarbības partneru vietnēm. Lai gan mēs cenšamies veidot saites tikai uz tādām vietnēm, kurām ir tikpat augsti standarti kā mums un kuras ievēro konfidencialitāti, mēs neesam atbildīgi par citu vietņu konfidencialitāti.

CDK Global datu izmantošana

Saskaņā ar Likumu jūs esat tiesīgs piekļūt par jums glabātajai informācijai. Par jebkāda veida pieprasījumu var tikt piemērota samaksa £10 apmērā, lai segtu izdevumus par mūsu rīcībā esošās informācijas sniegšanu.
Ja jums radušies jebkādi jautājumi par konfidencialitātes politiku, ja vēlaties īstenot savas tiesības un skatīt par jums glabātās informācijas kopiju, vēlaties mainīt veidu, kādā izmantojam jūsu personīgo informāciju, vai uzskatāt, ka mūsu rīcībā esošajā informācijā par jums ir jāveic labojumi, lūdzu, nosūtiet e-pasta ziņojumu uz  dsi_privacy@cdk.com.

CDK Global Finland,
Pakkalankuja 6
01510 Vantaa
Somija

CDK Global Finland,
Pakkalankuja 6
01510 Vantaa
Finland