Login

Informācija par uzņēmumu

CDK Global pārveido ierasto praksi tam, kā visā pasaulē tiek tirgotas, pārdotas un apkalpotas vieglās automašīnas, kravas automašīnas un visu veidu transportlīdzekļi.

Mūsu stāsts aizsākās 1972. gadā, kas uzņēmums ADP Dealer Services vēra savas durvis, lai piedāvātu uzskaites un inventarizācijas pakalpojumus automašīnu dīleriem. ADP dibinātājiem bija vīzija par jaunu biznesa veidu, kas:

  • palīdzētu dīleriem pārdot transportlīdzekļus, rezerves daļas un pakalpojumus ienesīgākā veidā;
  • nodrošinātu jaudīgus un viegli izmantojamus risinājumus liela apjoma pasūtījumiem;
  • izveidotu dīleru un klientu sadarbību uz mūžu.

Šī vīzija piepildījās. Nākamajos 40 gados ADP Dealer Services plauka, kad sākumā simtiem un pēc tam jau tūkstošiem dīleru atklāja skaitļošanas spēku pārvaldībā un klientu apkalpošanā. Šie panākumi ļāva uzņēmumam iegādāties vairākus līdzīgi domājošus uzņēmumus, kas palīdzēja apkalpot dīleru vajadzības vēl labāk. 2014. gadā uzņēmums bija audzis jau tik tālu, lai izveidotu savu atsevišķu zīmolu – CDK Global.

Šis nosaukums atspoguļo vēsturi un mūsu komandas spēcīgās puses.  Burts C apzīmē digitālo inovāciju uzņēmumu Cobalt, kas 2010. gadā pievienoja jaunas dimensijas mūsu prasmēm par mārketingu un dīleru vietnēm.  Burts D apzīmē uzņēmumu Dealer Services un 40 gadu laikā uzkrāto pieredzi, kas veido stabilu pamatu mūsu darbībai. Visbeidzot – burts K apzīmē Kerridge, skaitļošanas un datu uzņēmumu, kas 2005. gadā paplašināja mūsu zināšanas un pieredzi, kā arī globālo atpazīstamību.

Mūsu pastāvīgā misija ir nodrošināt saviem dīleriem un motoru ražotājiem izpratni un risinājumus, kas tiem nepieciešami turpmākai veiksmīgai darbībai. Nesen tika izteikta vēlme, lai mūsu risinājumi būtu vēl nemanāmāki un mēs turpinātu pārvarēt savas iekšējās barjeras. Šis nosaukums iemieso vīziju, kas ir vērsta tieši uz šādiem mērķiem.  

Un, visdrīzāk, Jūs arī noprotat, kāpēc tika izveidots šāds logotips. Luksofors ar iedegtu zaļo gaismu ir vispārzināms mūsu nozares simbols. Šis vienkāršais, atjautīgais un efektīvais simbols atspoguļo mūsu uzņēmuma apņemšanos turpināt darbu un pastāvīgu attīstību, kā arī optimismu un iespējas.

Šodien CDK Global jau apkalpo 26 000 vieglo automašīnu, smago automašīnu, motociklu, ūdens transportlīdzekļu un smagā aprīkojuma dīlerus vairāk nekā 100 valstīs, sešos kontinentos. (Mēs gan vēl neesam sākuši darboties Antarktikā, taču, kas zina – varbūt pēc dažiem gadiem...)  Jūs varat uz mums paļauties un būt drošs, ka mēs piegādāsim tehnoloģijas un pakalpojumus, kas palīdzēs virzīt Jūsu uzņēmumu pretim turpmākai attīstībai.

Dzīve un uzņēmējdarbība ir kā nebeidzams ceļojums. CDK Global ir jūsu tehnoloģiju partneris nākotnei!


ADP Dealer Services Finland Oy
Y-tunnus: 1844392-6
VAT-tunnus FI18443926
Osoite:
Pakkalankuja 6, 01510 Vantaa